BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Még több biotermék a mezőgazdaságban

A jelenlegi 1-2 százalékról belátható időn belül 5-10 százalékra lenne célszerű növelni a biotermékek részarányát a magyar mezőgazdaságon belül - hangoztatta Orbán Péter, a Biokultúra Egyesület ügyvezető igazgatója azon a sajtótájékoztatón, amelyen biotermékeket népszerűsítő akcióhét megkezdését harangozták be.

Az akcióhetet a Magyar Természetvédők Szövetsége szervezi október 20-30. között tíz magyar városban, ahol utcai kampány keretében ismertetik az egészséges, környezetbarát termékek fogyasztásának előnyeit. (Gazdasági Rádió)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.