BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Az eltiltott cégvezetők neve is nyilvános lesz

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Azok a cégvezetők, gazdasági társaságok jelenlegi és volt vezető tisztségviselői, cégvezetői vagy tagjai, akiket a gazdasági társasági törvény alapján a bíróság az ilyen pozíciótól eltiltott, július 1-jétől napi frissítéssel felkerülnek az ingyenes céginformációk közé – az erről szóló rendelet tervezete a kormány honlapján jelent meg. A társasági törvény szerint – egyebek mellett –

az olyan cégvezetőt lehet eltiltani az ilyen pozíciótól 5 évre, akinek a cége felszámolása után kifizetetlen tartozása maradt, vagy akit a bíróság a vezető tisztség gyakorlásától eltiltott. A tervezet módosítja a fizetős céginformációs rendeletet is. Ebben kétharmadára csökken az elektronikusan kért információk díja. A névjegyért 1380, a cégkivonatért 1980, a cégmásolatért 3180 forintot kell fizetni.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.