Felmondott a Music FM hírszerkesztője
Simicska Lajos Mandiner.hu-n megjelent interjúja miatt ma benyújtotta felmondását a Music FM egyik hírszerkesztője, Pető Zoltán - írja a Pestisrácok.hu. Az oldal Petőt hírigazgatónak nevezi, de lapunknak a nap folymán jelezték, hogy ő csupán hírszerkesztő volt. A Pestisrácok információja szerint a Simicska-Nyerges-féle üzleti körhöz tartozó Music FM eddigi munkatársának Simicska ügynökvádja jelentette az utolsó cseppet a pohárban.
Ahogy arról mi is beszámoltunk, Simicska Lajos a Mandiner portálnak adott interjúban azt állította, hogy Orbán Viktor miniszterelnöknek - közös sorkatonai szolgálatuk idején - jelentenie kellett róla, de előre megbeszélték, mit fog írni a kormányfő. A Miniszterelnökség reakcióként Orbán Viktor egy korábbi, képviselői írásbeli kérdésre adott válaszát küldte el, amelyben a miniszterelnök csatolt dokumentumokkal alátámasztva írja, hogy megpróbálták beszervezni, de azt visszautasította.
Azt a Népszabadság írta meg, hogy több újságíró és szerkesztő felmondásra készül a Magyar Nemzetnél és a Hír TV-nél, miután a tulajdonos, Simicska Lajos a Mandiner.hu-n keresztül lényegében ügynökvádat fogalmazott meg Orbán Viktorral szemben.


