BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Négy taggal bővült a Primus

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Újabb négy szolgáltató csatlakozott a Primus Magán Egészségügyi Szolgáltatók Egyesületéhez. A nonstop gyermekgyógyászati ellátást biztosító Svábhegyi Gyermekgyógyintézet, a privát sürgősségi és családorvosi ellátást biztosító FirstMed, a komplex egészségmegőrző szolgáltatásokat kínáló Istenhegyi Klinika, valamint Magyarország legnagyobb patológiai-citopatológiai háttérellátást nyújtó magánegészségügyi szolgáltatója,

a Medserv is csatlakozott az érdekvédelmi szervezethez. „A második fél évben további belépőkkel számolunk” – mondta Leitner György, a Primus elnöke. Hozzátette: a céljaik változatlanok, azt szeretnék elérni, hogy jogkövető és etikusan működő, valamint a betegek biztonságát maximálisan szem előtt tartó magánszolgáltatók domináljanak a piacon.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.