Fejleszt a MatávkábelTV
Jelentős mértékű hálózatfejlesztési beruházásokra készül 2004-ben a tavalyi évben ügyfelei számát 8-10 százalékkal növelő MatávkábelTV Kft. - tudtuk meg Kerékgyártó Györgytől, a társaság értékesítési és marketingigazgatójától. A hálózatbővítés révén az év végére mintegy 28 ezer újabb háztartásnak lesz lehetősége
a vállalat szolgáltatásainak igénybevételére. Az új hálózatok egyes részein a kábeltévés szolgáltatások mellett már szélessávú internetelérésre is lehetőséget teremtenek majd - emelte ki a MatávkábelTV munkatársa.
A legnagyobb mértékű fejlesztést Érden tervezi a cég, ahol a harmadik negyedévben kezdődő beruházás révén közel tízezer háztartás csatlakozhat a társaság hálózatára. Hasonló jellegű hálózatbővítésre készül a MatávkábelTV az év második felében Budapesten a XV. és XVI. kerületben, illetve Békéscsaba és Szeged környékén is.
Mivel a beruházások ütemezése, és az egyes hálózatok átadási időpontja még nem végleges, a kivitelezés során rendszeresen tájékoztatják majd az érintett területeken élőket - hangsúlyozta a kábelcég munkatársa.


