A rohamos bővülésnek köszönhetően a Forma-1 nézettségi adatokat tekintve ma már az – Indiában hagyományosan nagy népszerűségnek örvendő – krikett-közvetítésekkel is felveszi a versenyt. A helyi autósport-rajongók kedvét még az sem vette el, hogy Narain Karthikeyan távozása miatt idén már nem láthatnak indiai versenyzőt a futamokon.
Az ázsiai országokban rejlő lehetőségeket a Forma-1-es csapatok is felismerik: egyre több istálló kutat potenciális szponzorok után a fejlődő világban. Patrick Faure a Renault Forma-1-es csapatának nemrégiben távozó elnöke például korábban több ízben is jelezte, hogy szívesen látnának egy indiai vagy egy kínai támogatót a jövőre távozó főszponzor, a Japan Tobacco (Mild Seven) helyén. VG
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.