BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Rekord bérleti tranzakciók a JLL-nél

A Jones Lang LaSalle (JLL) július–augusztusban öt irodabérleti tranzakciót bonyolított le. Az SSL Magyarország Kft. regionális központja számára hosszú távú szerződést írt alá egy 650 m2-es irodaterületre az IP West irodaházban. A vállalat elsősorban azért választotta az IP West épületét, mert irodai területeik kialakítása tökéletesen megfelelt egy bemutatóterem létrehozásához is. Az Océ Hungária Kft. úgy döntött, hogy a XIII. kerületi irodáját a közelben található A kategóriás Material Irodaházba helyezi át. A vállalat 2006. szeptembertől költözik be új, 870 m2-es irodájába. Az Allianz Bank Rt. hosszú távú bérleti szerződést írt alá a Center Point 2 komplexumban 1400 m2-re.

Az Unisys informatikai rendszerek kereskedelmével és szolgáltatásával foglalkozó cég call centerét 1635 m2-en, a Westend City Center Irodaház második emeletén nyitja meg. A harmadik negyedév legnagyobb tranzakciója a Roche Szolgáltató Európa Kft. pénzügyi és személyzeti központjának a Park Átrium Irodaház B tornyába költözésével kapcsolatos hosszú távú szerződés aláírása volt. VG

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.