BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Beckham a legértékesebb

David Beckham az angol labdarúgás legértékesebb játékosa, a FourFourTwo magazin napokban nyilvánosságra hozott listája szerint. A brit magazin 87 millió fontra értékeli a Real Madrid középpályását. Az eredmény azért is meglepő, mert korábban felmerült, hogy a spanyol királyi gárda akár a most megállapított összeg hat százalékáért, öt millió fontért is megválna Beckhamtől, akit három évvel ezelőtt 25 millióért vásároltak a Manchester Unitedtől.

A FourFourTwo listájának második helyén a Newcastle sérült csatára, Michel Owen végzett jóval lemaradva Beckhamtől: a magazin szerint Owen jelenleg 32 millió fontot ér. A harmadik Liverpool játékosa Robbie Fowler, míg a negyedik a Portsmouth sztárja Sol Campbell lett, előbbit 28 utóbbit 27 millió fontra értékelte a magazin. Előkelő helyet foglal el a listán a Manchester United fiatal csatára Wayne Rooney is, akinek értékét 20 millióra becsülik. (sportbusiness)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.