BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Microsoft: ha a Yahoo-nak nem jó az ajánlatunk, tovább lépünk

Steve Ballmer, a Microsoft vezérigazgatója szerint a szoftveróriás tartja korábbi, 44 milliárdos ajánlatát a Yahoo megvételére, amelyet nem befolyásolnak a Yahoo vártnál jobb eredményei.

A Yahoo korábban bejelentette: két év óta először növekedett a vállalat, bár az erősödés még mindig nem megfelelő mértékű. Felmerült, hogy a jó hírek hatására a Microsoft esetleg módosít a korábbi vásárlási ajánlatán.

A Microsoft vezérigazgatója azonban a Reuters-nek megerősítette: tartják magukat a megjelölt árhoz. "44 milliárd dollárt ajánlottunk. Ha az igazgatótanácsnak ez megfelel, rendben, ha nem, tovább lépünk." –nyilatkozta Steve Ballmer, azt azonban nem részletezte, mit értenek tovább lépés alatt.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.