11-ről 10 percre csökken az óránkénti maximális reklámidő a spanyol köztévében
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA spanyol kormány a jelenlegi 11-ről 10 percre csökkenti az állami tulajdonú TVE 1 csatorna óránkénti reklámidejét - jelentette be Maria Teresa Fernandez de la Vega miniszterelnök-helyettes.
A kereskedelmi csatornák üzemeltetői által régóta szorgalmazott lépést a tervek szerint 2010-ben további egy perces kurtítás követi.


