Csökkenti termelését a Toyota és a Honda
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTovább kívánja mérsékelni termelését a két vezető japán autógyártó, a Toyota és a Honda. A két vállalat az export visszaesése miatt felhalmozódott készleteit akarja csökkenteni a lépéssel – tudósít a Bloomberg. A Toyota termelése az elmúlt egy évben így is folyamatosan esett; a zuhanás mértéke éves összehasonlításban jelenleg 8,7 százalék. A Honda 17 százalékkal fogta viszsza a kibocsátását. VG


