Hajdúböszörményben 260 főt épít le a GE
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz idei évben senkitől sem válnak meg a GE Hungary hajdúböszörményi gyárában – ezt egy a szakszervezettel fennálló megállapodás biztosítja –, azonban a következő két évben 260 munkahely szűnik meg a jelenleg 930 főt foglalkoztató hajdúböszörményi ipari üzemben – írta a Hajdú-bihari Napló. Mint már megírtuk, a társaság a hagyományos izzó- és fénycsőgyártás területéről két év alatt összesen 2700 dolgozójától kénytelen megválni. VG


