Nagy büntetést kaphat az RTL Klub és a TV2
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz RTL Klub képernyőjének 54 órás elsötétítését, a TV2-re pedig 105 millió forintos kötbér kiszabását javasolta az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) a délutáni kibeszélőshow-kban tapasztalt törvénysértések miatt – derül ki a médiahatóság Fidesz által delegált tagjának tegnapi közleményéből.
Majtényi László, a testület jövő hétfőn távozó elnöke az RTL Klub büntetését 18 órára mérsékelné, a TV2 esetében 24 órára változtatná a szankciót.


