Nagyberuházás a Tevánál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÖtmilliárd forintos beruházással, 460 millió forintos uniós támogatással úgynevezett „magas fokon zárt üzemet” létesítettek a Teva Gyógyszergyár Zrt. debreceni üzemében – közölte Hegedűs Lajos, a cég vezérigazgatója tegnapi sajtótájékoztatóján. Tájékoztatása szerint az üzemben az eddigi 8 milliárdos éves tabletta-kapszula gyártási kapacitásukat 2 milliárddal növelték meg, néhány éven belül pedig megduplázzák. n MTI-Eco


