Nyolcezer családnál ismét lesz áram
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMegállapodott a kormány, az áramszolgáltatók, valamint a Kríziskezelő Program Tanácsadó Testülete arról az új támogatásról, melynek révén 5-8 ezer család jutna ismét áramhoz pár héten belül – jelentette be Kiss Péter társadalompolitikai miniszter tegnap. Kiemelte: az új támogatás keretében, a krízisalap terhére, 50 ezer forintot igényelhetnek a rászorulók, amelyből 20 ezret áramdíjtartozásuk törlesztésére fordíthatnak. MTI-Eco


