Nem jóléti intézmény a vasút
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA vasút Horvátországban hosszú ideje népjóléti intézményként funkcionál, ennek véget kell vetni – közölte Hajdas Doncic közlekedési miniszter. A következő tíz hónapban karcsúsítják a vasutat, és korszerűsítő beruházásokba fognak.


