Már a KLM is pénzt kér a poggyászért
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA KLM holland légitársaság a diszkont légitársaságok modelljét követve díjat vezet be az utasok által feladott csomagok után. A kézipoggyászt továbbra is ingyen fel lehet vinni a fedélzetre.
A társaság ezentúl 15 eurót kér majd az Európán belüli járatokon minden egyes feladott csomag után – írta a Turizmus Panoráma Bulletin. Azokért a csomagokért, amelyeket az utasok becsekkoláskor adnak le, 30 eurót kér a KLM. Az intézkedés célja, hogy a jegyárak továbbra is vonzóak maradjanak és az utasok csak azért a szolgáltatásért fizessenek, amit igénybe vesznek.


