Az Audi vezetőivel tárgyalt Orbán Viktor
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságOrbán Viktor miniszterelnök hétfő délelőtt munkamegbeszélést tartott Peter Kösslerrel, az Audi AG termelésért felelős igazgatótanácsi tagjával és Achim Heinflinggel, az Audi Hungaria Zrt. igazgatóságának elnökével az Országházban – olvasható Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnökének tájékoztatásában, mely a kormany.hu-n jelent meg.

A megbeszélésen, melyen Győr város képviseletében Borkai Zsolt polgármester is részt vett, a felek egyeztettek az Audi Hungaria eddigi eredményeiről, jövőbeli terveiről, valamint a kormány, a város és a vállalat további együttműködési lehetőségeiről – közölte a sajtófőnök.


