Magára költött a Trans-Sped csoport
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Trans-Sped csoport tavalyi nettó árbevétele csaknem egymilliárd forinttal 21,3 milliárd forintra nőtt, az adózás utáni eredménye meghaladta a 700 millió forintot. A tulajdonosok az eredmény nagy részét fejlesztésekre fordították. A logisztikai szektort is súlyosan érintő krízisben a cég meg tudta tartani a szakembereit, és minden tehergépjárműve mozgásban maradt. A csoportnál új vállalatirányítási és belső kommunikációs rendszert vezettek be, bővítették a raktárkapacitást, és az irodák méretét is növelték.


