BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A regisztrált kések olimpiája

Regisztrálniuk kell magukat azoknak a vásárlóknak, akik potenciálisan gyilkos kést vásárolnak – mondták hivatalos forrásból a minap.

A Közbiztonsági Minisztérium új szabályozása az olimpia közeledtével párhuzamosan lép életbe – írja a Reuters.

A betiltott kések közé tartoznak a barázdázottak, a bicskák és minden 22 centiméternél hosszabb pengéjűek.

A minisztérium honlapján közzétett rendelet egyben felszólít minden rendőrőrsöt, ellenőrizzék a késgyártókat és szűrjék ki az illegális gyártókat.

A kínai kormányzat mindent elkövet a játékok békés lebonyolításáért. Így fellép azok ellen, akiről elképzelhető, hogy háborítaná az olimpiai játékokat; kezdve azoktól, akiknek a házait lebontották a játékok miatt mindazokig, akik – például kisebbségnek révén – tüntetésekre készülnek.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.