Napbarnítottnak nevezte Obamát Berlusconi
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSilvio Berlusconi olasz miniszterelnök csütörtökön fiatalnak, szépnek és "napbarnítottnak" nevezte Barack Obamát.
A 44. amerikai elnöknek megválasztott demokrata politikust a világ szinte megváltónak tekinti - tette hozzá az olasz kormányfő - számol be a Hírszerző a Független Hírügynökség jelentése alapján. Berlusconi egy Dmitrij Medvegyev orosz elnökkel közösen tartott moszkvai sajtótájékoztatón beszélt az első fekete amerikai elnökről.


