A Fidesz-KDNP jelöltje nyerte a ferencvárosi választást
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Fidesz-KDNP jelöltje kapta a legtöbb szavazatot a vasárnapi ferencvárosi időközi országgyűlési választáson a nem hivatalos adatok szerint, így Bácskai János képviselheti a következő csaknem másfél évben a főváros 12-es számú választókerületét az Országgyűlésben.


