BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Australian Open: Szávay párosban is búcsúzott

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Szávay Ágnes az orosz Jelena Vesznyinával az oldalán kikapott a női párosok harmadik fordulójában a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

A hétfői mérkőzésen mindössze három gémet nyert Szávay és Vesznyina, ám előbbi honlapjának beszámolója szerint ez korántsem a tapasztalt rivális kiváló játékának volt köszönhető, hanem a magyar-orosz duó rengeteg rontásának.

Az első játszmában 1:2-nél vesztették el előszö  adogatójátékukat Szávayék, ezt követően pedig állandósultak a hibák. Az alapvonalról és a hálónál is bizonytalan volt mindkét teniszező, így gyorsan elúszott az első, majd a biztató kezdés után a második szett is.

"Abszolút nem volt sima mérkőzés. Az első szettben rengeteg sanszunk volt, kétszer is közel álltunk ahhoz, hogy elvegyük az adogatásukat - nyilatkozott Szávay a honlapján. - Nagyon sok pontot elszórtunk, olyan labdameneteket vesztettünk el, amelyeket meg kellett volna nyernünk. Fordulhatott volna úgy is, hogy mi hozzuk 6:1-re azt a játszmát. Taktikailag is jól építettük fel a meccset, de sajnos kikaptunk." Szávay Ágnes most visszautazik Magyarországra, hogy együtt  készüljön majd a válogatottal a tallinni Fed Kupa-mérkőzésre.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.