Újabb bankautomatát vittek el - Most terepjáróval rántották ki
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMa hajnali 2 óra 15 perc körül Budapesten a XI. kerület egyik bevásárlóközpontjában ismeretlen tettesek egy terepjáróval kirántottak a falból egy bankautomatát, amiből a pénzkazettát elvitték.
Az ügyben az eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság Vagyonvédelmi Osztálya kezdte meg lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt.


