Szécsényben találkozik Bajnai és Fico
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBajnai Gordon szerint a problémákról és az együttműködésről egyaránt beszélni kell az egyeztetésen.
A nyelvtörvény ügye megkerülhetetlenül fontos, csakúgy, mint a két ország közötti gazdasági kapcsolatok fejlesztése - közölte az MR1 - Kossuth Rádió.
A kormányfő korábban úgy nyilatkozott: a jövő csütörtöki tárgyaláson konkrét javaslatokat tesz majd le az asztalra az elmérgesedett magyar-szlovák viszony javítására.
Balázs Péter külügyminiszter méltóságteljesen zárná le a Sólyom László kitiltása miatti incidenst. Míg Szili Katalin brüsszeli útján kijelentette: pártállástól függetlenül egyetértés van a magyar európai parlamenti képviselők között abban, hogy törekedni kell az új szlovák nyelvtörvény visszavonásának elérésére.


