Schmitt házelnök lesz, majd államfő?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEgy-két hónap házelnökösködés után Schmitt Pál leköszönne a posztról, majd államfővé választanák; utódja Kövér László lehetne a parlament elnöki posztján - értesült a Népszava.
A Fidesz EP-képviselőjének neve korábban már felmerült mint lehetséges államfőé, ám az utóbbi időkben inkább mint a házelnöki poszt várományosát emlegették.


