Meghosszabbítják a kiotói jegyzőkönyvet
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz ENSZ durbani klímaváltozási konferenciáján egyezség született az üvegházhatást okozó gázok kibocsátásának csökkentéséről szóló kiotói jegyzőkönyv meghosszabbításáról, amelynek első vállalási időszaka jövőre jár le. A megállapodás szerint jövőre döntenek arról, hogy a második vállalási időszak mikor zárul.


