Hasznosítanák az elemhulladékot
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMintegy 1 milliárd forintos beruházással évi 1,5–2 ezer tonna kapacitású elemhulladék-feldolgozó üzem építését tervezi Magyarországon a MÉHKE Nonprofit Zrt. A lemerült szárazelemek és leselejtezett mobiltelefon- és kisgép-akkumulátorok feldolgozására képes üzem megépítéséről a napokban született döntés, így a következő lépés a beruházás helyszínének kiválasztása, majd a szükséges engedélyeztetési eljárások elindítása lesz. 3. oldal


