Lemond a holland királynő
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBeatrix holland királynő hétfő este hét órakor jelenti be rádió- és televízió beszédében, hogy lemond fia javára trónjáról - jelentette a holland sajtó a királyi családhoz közel álló forrásokra hivatkozva.
Beatrix előre felvett beszédében a várakozások szerint bejelenti, hogy fia, Vilmos Sándor javára lemond trónjáról - olvasható a De Volkskrant holland napilap online kiadásában.
Beatrix csütörtökön tölti be 75. életévét és 1980 óta ül országa trónján.


