BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Lövöldözés a floridai egyetemen

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Legalább három sérültje és egy halottja van a Floridai Állami Egyetemen történt lövöldözésnek. Az áldozat maga az ámokfutó, akit a rendőrök lőttek le.

Az egyetem biztonsági szolgálata sms-ben értesítette az egyetemi hallgatókat a campuson kialakuló vészhelyzetről. Az sms-ben az állt: " Vészhelyzet a fő campuson. Azonnal vonuljanak fedezékbe távol az ajtóktól és az ablakoktól".

A lövöldözés nem sokkal éjjel egy óra előtt egy éjjel-nappal nyitva tartó könyvtár közelében történt. A sebesülteket jelenleg kórházban ápolják, további információkat a rendőrség egyelőre nem közölt.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.