BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Rogán Antal miniszter lett

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Miniszter lett Rogán Antalból: a Miniszterelnöki Kabinetiroda leendő vezetője a mai parlamenti ülés elején letette a miniszteri esküt.

Rogáné a harmadik Orbán-kormány tizedik minisztériuma. A kabinetiroda létrehozásáról múlt héten döntöttek, és ekkor írták át úgy a költségvetést is, hogy abban helye van az új tárcának. A már a nyáron elkészült 2016-os büdzsében egyelőre semmi jele annak, hogy eggyel több minisztérium volna, de a kormány már megígérte: hamarosan azt is módosítják.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.