Június 24.szerda 9:12
miniszter
Vitézy Dávid nagy hírt közölt: döntött a MÁV, feltámasztja Magyarország legnagyobb vasúti üzemét - máris nekiesnek az IC-kocsiknak
Újraindult az InterCity- és hálókocsik fővizsgáztatása a Dunakeszi Járműjavítóba. Vitézy Dávid szerint a lépés fontos mérföldkő a MÁV járműhiányának enyhítésében.














