Újra látogathatók az egri betegek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz egri kórház feloldotta a január 25-én elrendelt látogatási tilalmat.
Feloldották az influenzajárvány miatt január 25-én elrendelt látogatási tilalmat az egri Markhot Ferenc kórházban – közölte az intézmény. A tájékoztatás szerint hétfőtől a Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet valamennyi osztálya újra látogatható.


