BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Bezárták a János-hegyi Erzsébet-kilátót

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A járványügyi veszélyhelyzet idejére a János-hegyi Erzsébet-kilátót, valamint a kilátó kávézót is bezárták.

A látogatók egészségének megóvása érdekében,

a járványügyi veszélyhelyzet idejére a János-hegyi Erzsébet-kilátót, valamint a kilátó kávézót bezárták

– tájékoztatott döntéséről a XII. kerületi önkormányzat pénteki közleményében.

https://www.facebook.com/Hegyvidek/photos/a.151565021566044/2779388855450301/?type=3&theater

Fotó: MTVA/Bizományosi: Róka László

A Hegyvidéki Önkormányzat már hétfőn lezárta a Normafán lévő játszótereket. Arra kérik a mindenáron kirándulni vágyókat, hogy lehetőség szerint a kevésbé látogatott erdei utakat vegyék igénybe, a parkolókban és a sétányokon pedig tartsanak megfelelő távolságot egymástól, hogy ezzel is csökkentsék a megfertőződés kockázatát.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.