BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Kigyógyult a koronavírusból Böjte Csaba

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Szent László kórház minden munkatársának nagyon hálás a ferences rendi szerzetes.

Elhagyhatta a kórházat Böjte Csaba ferences szerzetes, akit koronavírus-fertőzéssel kezeltek Budapesten. Hétfőn rövid videót tett közzé a Facebook-oldalán arról, ahogy elhagyta a kórház épületét.

Nagy nagy szeretet és hála van a Szent László Kórház minden munkatársa iránt a szívemben

– mondta a szerzetes.

https://www.facebook.com/watch/?v=702922330333925

Böjte Csabáról november közepén derült ki, hogy koronavírusos, majd miután tünetei erősödtek, a budapesti Szent László Kórházba szállították kezelésre, de a múlt héten már jobban érezte magát. A ferences szerzetes november közepén számolt be arról, hogy pozitív lett a koronavírus-tesztje, majd a egy budapesti kórházba kellett szállítani. November 22-én este a Facebookon bátorította neveltjeit és kollégáit:

Istennek hála, jobban vagyok, remélem, ti is jól vagytok

– üzente.

 

Címlapkép: MTI/Szigetváry Zsolt

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.