A Fradi labdarúgócsapata  Myrto Uzuni és Tokmac Nguen góljával nyert a litván bajnok ellen. Az utolsó percekben 11-est is kiharcolt az FTC, de Uzuni gyengén helyezett lövését a kapus kivédte.  Így maradt a 2-0, kétgólos előnnyel utazhat a Fradi jövő héten Litvániába.

Fotó: Koszticsák Szilárd / MTI

Az előző idényben csoportkörös magyar bajnokcsapat a 25. percben Myrto Uzuni góljával szerezte meg a vezetést, a végeredményt pedig a 39. percben Tokmac Nguen állította be. Előbbi támadó akár a párharcot is eldönthette volna, de a 92. percben büntetőt rontott.

A visszavágót egy hét múlva rendezik. Amennyiben a zöld-fehérek továbbjutnak, akkor a harmadik fordulóban a cseh bajnok Slavia Prahával találkoznak, és biztossá válik, hogy a főtáblán szerepelnek majd az egyik nemzetközi kupában.