Beperelte a 12 éves kisfiú az apukáját, mert nem engedte neki az oltást
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságPert nyert az édesapja ellen egy 12 éves holland kisfiú, aki azért jelentette fel az apukáját, mert nem engedte neki beadatni a koronavírus elleni vakcinát – írja az RT.
A nem mindennapi történet hátterében az áll, hogy a kisfiú azért akarta mindenáron beoltatni magát, hogy látogathassa a nagymamáját.
Hollandiában a 16 évek aluliaknak a szülők engedélyére van szüksége a vakcina felvételéhez.

A fiú a tüdőrákos nagymamáját féltette, az apa pedig a gyermek egészsége miatt aggódott, mert félt attól, hogy az oltóanyagnak lehetnek káros mellékhatásai.
A bíróság a kisfiúnak adott igazat, aki így meg is kaphatja az oltást.


