Kormányinfó: fontos ügyekben szólal meg csütörtökön a kormány
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságGulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és Vitályos Eszter kormányszóvivő sajtótájékoztatót, közismertebb nevén kormányinfót tart csütörtökön 10 órakor a Miniszterelnöki Kabinetiroda Sajtótermében. Az erről szóló tájékoztatást szerdán délelőtt jelentette be a Kormányzati Tájékoztatási Központ.

Legutóbb november 14-én tartottak kormányinfót. Gulyás Gergely akkor a 2025-ös költségvetés sarokpontjait ismertette, több pénz juthat otthonteremtésre, béremelkedésre, családtámogatásra, gazdaságfejlesztésre.






