Elektromosan támad a veterán Renault
Elektromosan támad a veterán Renault
A Renault Classic egy 4L Plen Air kabriót újított fel a X. 4L International találkozóra. Az autó különlegessége, hogy lerövidítették a karosszériát, és a Twizy modellből származó akkumulátoros-elektromos hajtást is beépítették.
Saleen szabadidő-autó
A kínai kézben lévő Saleen márka megmutatta a még névvel se rendelkező, akkumulátoros-elektromos szabadidő-autóját, amely 400 lóerő és 450 newtonméter rendszerteljesítménnyel rendelkezik. A jövő év második felében indul a sorozatgyártás.
Egy 33 éves készüléketporolt le a Blaupunkt
A Blaupunkt az 1986-ban piacra dobott SQR 46 Bremen készülékét hozza vissza, DAB digitális rádióvételi lehetőséggel, Bluetooth modullal, több (USB, MMC, SD és SDHC) csatlakozási lehetőséggel – az utóbbiak az egykori kazettalejátszó fedelére emlékeztető ajtó mögött találhatók. A négyszer 50 watt kimenő teljesítményű fejegységet 449 euróért (146 ezer forint) kínálják.


