Ahogy a hangulat átfordult az egyik végletből a másikba, úgy változtak a várakozások is. A hét végén nyilatkozó elemzők szerint emelkedhetnek a vezető részvényindexek a héten. Amerikában a legnagyobb eseményt az jelenti, hogy beindul a második negyedéves gyorsjelentésszezon, többek között az Alcoa, a General Electric, a Yahoo!, az Abbot Laboratories és a Juniper Networks ismerteti legfrissebb gazdálkodási adatait. Mivel a látszattal ellentétben az elmúlt időszakban a szokottnál jóval kedvezőbb volt a pozitív és negatív rendkívüli bejelentések aránya, a szakemberek szerint kevés lesz a várakozásoktól történő elmaradás. A makroadatok közül a legfontosabb ezúttal a júniusi kiskereskedelmi eladások lesz, majd a termelői árindex következik.
Európa ereje cégeredmények híján továbbra is Amerika kopírozásában merülhet ki. Budapesten azonban kitartani látszanak a friss pénzek, ez talán tovább emelheti az OTP és a Matáv árfolyamát.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.