BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Milliárdos közbeszerzésekért versenyezhet a 4iG vezette konzorcium

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Három konzorciumot hirdetettek ki nyertesként, melyek majd a konkrét beszerzéseken indulhatnak.

Hétfőn piacnyitás előtt tette közzé a BÉT honlapján a 4iG Nyrt., hogy a Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt. („DKÜ”) a társaság által vezetett konzorcium ajánlatát nyertes ajánlatként hirdette ki.

A keretmegállapodás megkötésére irányuló közbeszerzési eljárás a 301/2018. (XII. 27.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó szervezetek SAP szoftverlicenceinek megújítására, bővítésére, kiegészítése és kapcsolódó terméktámogatási szolgáltatások teljesítésére vonatkozott.

Az eljárásban három különböző közös ajánlattevői konzorciumot hirdetett ki nyertesként a DKÜ, amelyből az egyik a 4iG vezette konzorcium.

Fotó: Matey István – Hajdú-Bihari Napló / Matey István MI Hajdú-Bihari Napló

A keretmegállapodás keretösszege nettó 14 800 000 000 forint.

A keretmegállapodás nem biztosít automatikus megrendeléseket, az intézményi igények alapján az egyes konkrét beszerzések újra versenyeztetésre kerülnek a keretmegállapodásban résztvevő konzorciumok között.

A keretmegállapodás időtartama a hatálybalépésétől számított 24 hónap, de legfeljebb a keretösszeg kimerüléséig tartó időtartam. A keretmegállapodás időbeli hatálya a DKÜ erre vonatkozó döntése alapján egy alkalommal legfeljebb 6 hónappal hosszabbítható.

A 4iG részvény a nyitás után, 80 milliós forgalommal, 2 százalékot emelkedett a hírre.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.