Berlusconi elnök?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTámadások kereszttüzébe került Silvio Berlusconi olasz miniszterelnök, miután felvetette az elnöki rendszer bevezetésének ötletét. Bejelentette: jövőre francia típusú elnöki rendszer bevezetését fogja javasolni a parlamentnek. Nem titkolta szándékát, hogy 2006-ban jelölje magát az államfői posztra.


