BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Gyurcsány: nem lesz vagyonadó!

Nincs napirenden a vagyonadó bevezetése, mert ez az adónem ellentétes lenne a

teljesítményösztönzéssel - mondta tegnap Gyurcsány Ferenc a Pénzügyminisztériumban tett látogatását követően. A miniszterelnök hozzátette: a tervek szerint az első félév végére elkészül az adóreform tervezete. Megfigyelők szerint így akár az is elképzelhető, hogy még ebben az évben sor kerül egy részleges adócsökkentésre. Gyurcsány kijelentette: az adóreform fő felelőse a

Pénzügyminisztérium lesz, de a kidolgozásban fontos szerepe lesz a munkaügyi, a gazdasági, az egészségügyi és a szociális tárcának is. (NG 3. old., MH 2., 11. old., NSZ, 5. old.)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.