BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Borús kilátások a világ második legnagyobb gazdaságában - a japán kormány prognózisa

A tokiói kormány azt jósolja, hogy az ország gazdasága nulla százalékos növekedést mutat fel a 2010.márciussal záródó évben. Hét év után a japán kormány most először prognosztizál nulla százalékos GDP-növekedést.

Előzőleg a japán jegybank az irányadó kamatlábat 0,1 százalékra szállította le 0,3 százalékról. A hét elején közzétett japán üzleti bizalmi index a legalacsonyabb értéket mutatta az utóbbi 34 évben. A japán exportőrök pedig a jen erősödése is sújtja, amely 13 évi csúcsot ért el.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.