NGM: A reklámadó beváltotta a hozzáfűzött reményeket
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA reklámadó beváltotta a hozzáfűzött reményeket, ezért hasonlóan más országokhoz, a jövőben is lesz reklámadó hazánkban - írja a Nemzetgazdasági Minisztérium közleményében.
2014. augusztus 21-ig több mint 700 adózótól érkezett bevallás a NAV-hoz, a befolyt bevételek a kormány előzetes várakozásának megfelelnek - közli az NGM.


