Minden jel szerint már elkészült az ország legújabb KFC étterme Szekszárdon, sőt, sajtóértesülések szerint már azt is látni, hogy esznek az étteremben, a hivatalos megnyitóra még várni kell.
A Teol szerint egyelőre csak a vállalat dolgozói élvezhetik a már teljesen elkészült étterem ételeit, mégpedig azért mert nincs meg az egyik szükséges engedély ahhoz, hogy a szekszárdi KFC a nagyközönség számára is kinyisson. Korábban arról szóltak a hírek, hogy a gyorsétterem már decemberben megnyithat, ám most úgy tűnik, erre még akkor is várni kell, ha már minden jel szerint készen áll a nyitásra.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.