BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Hir - Adó

Glamour: még több divat

Szeptember 28-tól vásárolható meg az Axel Springer Budapest Kiadó új kiadványa, a Glamour. A divatmagazin magyar nyelvű változata elsősorban a Cosmopolitannek és az Elle-nek jelent majd konkurenciát. A Glamour 162 oldalon, 100 ezer példányban jelenik meg, és a 18-35 év közötti AB státusú fogyasztókat célozza meg. A havonta megjelenő magazin első száma 70 százalékban magyar, 30 százalékban nemzetközi anyagot tartalmaz. A magazin az elmúlt hónapokban Oroszországban, Dél-Afrikában és Franciaországban is a standokra került. A kelet-európai régióban még Lengyelországban adják ki. (VG)

Megugrott az Havas árfolyama

Meglódult az Havas reklámügynökség árfolyama, miután a befektetők a reklámcég felvásárlását várják. A francia Havas reklámügynökség részvényeinek árfolyama 11 százalékot emelkedett azok után, hogy Martin Sorell, a WPP reklámkonszern vezérigazgatója bejelentette: Vincent Bollore-ral, az Havas első számú részvényesével tárgyalt a cég jövőjéről. Martin Sorell nem árult el részleteket, az ügyhöz közel állók azonban úgy tudják, a WPP-vezér arról érdeklődött, hogy mi a célja Bollore-nak az Havassal. (VG)

Bővülő szolgáltatások az Euro RSCG-nél

Teljes körű integrált kommunikációs megoldásokat kínál ügyfeleinek ezentúl az Euro RSCG Budapest, mivel interaktív és PR-részleggel bővült az ügynökség portfóliója az elmúlt hetekben. Az interaktív részleg kreatív bannerkampányokat és e-DM akciókat bonyolít, minisite-okat, interaktív és animált prezentációs anyagokat, honlapokat, animációkat tervez és fejleszt, webes felhasználású mpeg klipeket készít, és teljes körű online szolgáltatásokat nyújt a megrendelőknek. A PR-tevékenységet a korábban a Motorola kommunikációjáért felelős Barta Barbara és a Café PR-tól érkező Lázár Enikő bonyolítja. (Kreatív)

Eladja a Yellow Pagest a VNU

Megválik a Yellow Pagestől a holland VNU médiacsoport. A korábban Magyarországon többek között a Storyban és a Nők Lapjában is érdekelt társaság 2,075 milliárd euróért adja el telefonkönyv-hálózatát. A vevő az Apax Partner és a Cinven vezette pénzügyi konzorcium - írta a Financial Times. Rob van den Bergh, a VNU elnök-vezérigazgatója jelezte: a Yellow Pages eladásával megnyílik a lehetőség arra, hogy még jobban összpontosítsanak a médiára és az üzleti információs szolgáltatásukra. (VG)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.