BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Nyílik az orosz áramtőzsde

Legkésőbb május 1-jén megnyílik az orosz áramtőzsde, az eredeti időpont azonban április 1-je volt. A NOREM-et az orosz energiaellátásért felelős UES társaság fogja működtetni. Az alkalmazandó új kereskedelmi modell szerint szabályozott kétoldalú megállapodások születnek majd a vevők és a kereskedelmi rendszer (ATS) között.

A NOREM az utolsó fokozat lesz a szabályozott és a szabadpiac között. Nyitásához még néhány  dokumentumot jóvá kell hagyni az illetékes minisztériumokban, adminisztratív okok állnak amögött is, hogy az eredetihez képest késve serül sor a nyitásra.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.