BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Egymilliárdos hiány az FTC-nél

Szakértők szerint az FTC hiánya meghaladja a 750 millió forintot, de bennfentesek úgy vélik, akár egymilliárd is lehet a klub adósság – írja a Nemzeti Sport.

A lap jelzi, hogy hiába a tisztújítás, az FTC súlyos anyagi gondjai nem oldódtak meg a mai napig, annak ellenére sem, hogy az új elnök, Ináncsy Miklós mindent elkövetett az anyagi bizonytalanság felszámolásáért. Megoldást vélhetően csak az Üllői úti stadionra és környezetére közelmúltban kiírt pályázat jelenthet majd.

Ma egyébként közgyűlés lesz a csapatnál, ahol a beszámolók meghallgatása és elfogadása mellett megválaszthatják a 12 tagú elnökséget is. (Nemzeti Sport)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.