BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

F1: a Földet festették a Honda autóira - fotóval

A Föld óceánjait illetve a kontinenseket festették a Forma-1-es Honda csapat új versenyautójára. Az istálló ezzel a globális-felmelegedés elleni küzdelemre szeretné buzdítani a száguldó cirkusz rajongóit is.

A japán csapatról már korábban tudni lehetett, hogy az idén névszponzor nélkül vág neki a szezonnak. Az előző idényig a Honda főtámogatója a British American Tobacco (BAT) dohánygyár volt, az Európai Unió dohányreklám tilalmának életbe lépését követően azonban a BAT úgy döntött kiszáll a Forma-1-ből.

A japán autógyárnál egyébként – annak ellenére, hogy a szokatlan festés miatt az autón nem lesznek ott a szponzorok logói – az előző szezonhoz képest nőtt a támogatók száma. A nemes célt látva ugyanis számos vállalat sorakozott fel a Honda mellé: az idén az Universal Music, a Fila, az IBM, az Instron, az Oliver Sweeney, a Perkin Elmer, a Showa Denko, és a TUV is szponzorálni fogja a csapatot. (f1technical.net)

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.